KrainaGSM
0

Smartfon stał się najczęściej stosowanym urządzeniem mobilnym. Służy nie tylko do komunikacji, ale także rozrywki oraz korzystania z bankowości internetowej. Często eksploatowany może działać mniej wydajnie. To dlatego specjalna ochrona na telefon to akcesorium, w które warto zainwestować.

Wydajniejsza praca urządzenia

Używając codziennie telefonu mamy wiele okazji do tego, aby go zarysować, uszkodzić lub zabrudzić. Niejednokrotnie nawet nowe urządzenie ma pęknięcia i rysy na ekranie. Do tego dochodzą inne usterki: zawieszające się aplikacje lub szybsze zużycie baterii. Wiele z nich można by uniknąć, gdyby smartfon był wcześniej odpowiednio zabezpieczony. Ochrona na telefon przydaje się nie tylko wtedy, gdy pojawiają się pierwsze problemy. Warto o niej pomyśleć już w momencie zakupu nowego urządzenia. W sklepie Kraina GSM jest do nabycia wiele elementów, chroniących całe urządzenie lub jego wybraną część jak na przykład ekran. Są one dostosowane do konkretnego modelu urządzenia.

Bezpieczny ekran

Jednym z bardziej narażonych na uszkodzenie elementów jest ekran. Dobrym pomysłem na jego zabezpieczenie jest dodatkowa powłoka. Najczęściej wybiera się samoprzylepne folie ochronne oraz szkła hartowane. Ochrona na telefon w postaci szkła zabezpiecza przed rozbiciem i zarysowaniem, a także maskuje ewentualne rysy. Mimo dodatkowej powłoki ekran zachowuje w pełni swoje właściwości dotykowe. Folie i szkła nie pozostawiają żadnych bąbelków po nałożeniu. Idealnie przezroczyste nie wpływają negatywnie na stronę wizualną ekranu. Elementy tego typu łatwo się zakłada. Zamawiając je, otrzymuje się dodatkowo dwa czyściki. Jeden do odtłuszczenia ekranu przed założeniem, drugi do wytarcia na sucho.

Ochrona na telefon - idealne etui

Smartfon warto zabezpieczyć nie tylko od strony ekranu. Najlepiej zainwestować w etui, które ukryje całe urządzenie. Nie wpływa to w żaden sposób na jakość rozmów, jak również wykonywanych zdjęć. Ilość wzorów i rodzajów pokrowców sprawia, że urządzenie można dopasować do indywidualnych upodobań. Dostępne są etui jednokolorowe, przezroczyste, ze wzorkami, brokatowe, jak również z klapką czy zapięciem. Alternatywą dla bardziej zabudowanych wersji jest plastikowa nakładka, chroniąca tylną część urządzenia. Ma warstwę ochronną i wzmacniającą. Posiada także wszystkie wycięcia na kamerkę, słuchawki czy ładowarkę.

Dobrze zabezpieczony smartfon przydaje się nie tylko w podróży, ale także na co dzień. Dodatkowym atutem gadżetów chroniących jest ich solidne wykonanie i duże walory estetyczne.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablon Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium