SAMSUNG GALAXY M12

 

Pięknie wykrojony ekran, to pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy w kontakcie z Galaxy M12. Rozmiar 6,5” pozwala dostrzec dosłownie wszystko – wyraziste barwy, kontury, kształty. Aż chce się patrzeć.
Poczwórny aparat jest mistrzem w robieniu zdjęć i nagrywaniu filmów. Dzięki aparatowi szerokokątnemu, makro, głównemu i głębi ostrości kreatywność zostaje rozbudzona i nic już nie jest w stanie ograniczyć robienia niesamowitych zdjęć.
Zaś smukła, prosta i metalicznie wykończona sylwetka nadaje Galaxy M12 ponadczasowej elegancji.

 

Chroń to, co cenne

Żeby telefon pewnie leżał w dłoni i dodatkowo był dobrze chroniony, warto zabezpieczyć go ochronnym etui. Nakładki typu Silicone, Matowa, Silikonowa Ring, malowana w wybrany wzór nie dość, że świetnie wyglądają, to jeszcze znakomicie chronią telefon przed ewentualnymi uszkodzeniami. Miękkie nakładki doskonale amortyzują uderzenia i dobrze zabezpieczają ranty telefonu.
Chcąc zabezpieczyć telefon razem z ekranem, idealnym rozwiązaniem będzie
kabura typu Fancy, Smart Diva, Smart lub Special. Mimo wrażeniu sporych rozmiarów, etui to jest niezwykle poręczne, doskonale trzyma się w dłoni i zapewnia wygodę.
Etui
Star Glitter i Liquid, to świetna opcja dla tych, którzy lubią błyszczeć. Drobinki brokatu skutecznie przyciągają wzrok i nadają charakteru glamour.
Nie zapominajmy też o ekranie, który jest szczególnie narażony na uszkodzenia. Do zabezpieczenia wyświetlacza znakomicie posłuży
szkło hartowane lub folia ochronna, które nie spowalniają czasu reakcji ekranu na dotyk, zapewniając mu pełne bezpieczeństwo.

SAMSUNG GALAXY A12 / M12

84

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium