Telefon komórkowy już dawno przestał służyć wyłącznie do wykonywania połączeń i wysyłania wiadomości tekstowych. Telefon komórkowy stał się codziennym towarzyszem każdego z nas – pomaga gromadzić wspomnienia w formie zdjęć, lub filmów lub odtwarzać muzykę. Zadbaj, by Twój smartfon miał nieograniczone możliwości.

Twój sprzęt może więcej

Szukasz sposobu na zwiększenie funkcjonalności Twojego telefonu? Fani nowych technologi wiedzą o co chodzi.... Używamy ich w telefonach, kamerach, i innych urządzeniach, które mają rejestrować to co chcemy....To małe urządzenie ma zapamiętać ulotne chwile, które często możemy sobie odtwarzać.

Zacznij od karty pamięci – w zależności od swoich potrzeb, wybierz tę o pojemności 16, 32,64 GB lub 128GB . Proponowane przez nas karty pamięci microSD dostępne są w zestawach z odpowiednim adapterem, dodatkowo te o średniej i najwyższej pojemności spełniają wymagania nowoczesnych smartfonów w zakresie szybkości. Decydując się na zakup, wybierasz produkt przeznaczony do szerokiej gamy urządzeń mobilnych – odtwarzaczy muzyki, telefonów, aparatów fotograficznych oraz nawigacji. Zdecyduj się na kartę pamięci i nie martw się ograniczeniami. Pamiętaj, że Twój sprzęt może więcej!

Karty SD i microSD różnia się rozmiarem pojemności. Wybór karty zależy od wejścia naszego urządzenia.

Możemy zamieszczać na nim wiele informacji, a później przenosić je na inne urządzenia. Przenośna pamięć zewnętrzna służy do zapisywania, pozyskiwania i odtwarzania danych.

 

Ważne jest również to, że karta pamięci jest długowieczna, odporna na wstrząsy a nawet wilgoć.

 

Ciekawostka "pierwsze karty SD miały pojemność tylko 2GB"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium