Szkło 3MK do Nintendo Switch Oled Szkło 3MK do Nintendo Switch Oled
Producent: 3MK
Cena:

26,39 zł

szt.
zobacz więcej
Szkło hybrydowe do Thermomix TM6 3MK Szkło hybrydowe do Thermomix TM6 3MK
Producent: 3MK
Cena:

26,38 zł

szt.
zobacz więcej

Folie ochronne 3MK

 

Ultracienka folia ochronna Anti-Scratch

Wybierając telefon często sugerujemy się jego funkcjonalnością i oczekujemy, że będzie niezawodny. Warto jednak tej niezawodności troszkę pomóc i zabezpieczyć ekran ultracienką folią ochronną 3MK Anti-Scratch.

 

Wzmocnienie ekranu o 200%!

Codzienne (nieraz wielogodzinne) użytkowanie telefonu, przechowywanie go w kieszeni, plecaku czy torbie, odkładanie do dołu ekranem – przyczynia się do jego niszczenia. Nie ma nic bardziej rozpraszającego, wręcz irytującego, jak rysy i pęknięcia na wyświetlaczu.
Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach telefonów, marka 3MK postanowiła stworzyć uniwersalną folię ochronną Anti-Scratch, która wzmacnia ekran aż o 200%. Przekłada się to na znakomite zabezpieczenie telefonu i dłuższe jego użytkowanie.

 

Doskonała responsywność

Dzięki swej wytrzymałości, folia 3MK Anti-Scratch zapewnia maksymalny komfort użytkowania. Nie zaburza barw na ekranie, nie wprowadza absolutnie żadnych zakłóceń kolorów, jasności ani jakości wyświetlanych obrazów.
Folia tworzy na wyświetlaczu bardzo cienki film (0,15 mm!), co pozwala utrzymać czułość na najwyższym poziomie, a co za tym idzie – czas reakcji pozostaje niezmieniony.

 

Idealna czystość
Wysokiej klasy warstwa oleofobowa pomaga w utrzymaniu doskonałej czystości ekranu, dzięki czemu tłuste plamy, ślady po palcach i inne zabrudzenia (np. kurz) przestają być uciążliwe, a czyszczenie ekranu staje się wyjątkowo proste.

Precyzyjne dopasowanie

3MK idzie w parze z innowacyjnością, dlatego każda folia ochronna docinana jest skrupulatnie do konkretnego modelu telefonu, natomiast montaż folii na mokro gwarantuje doskonałe jej przyleganie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium