KrainaGSM
0

Telefony komórkowe to nasze podręczne komputery, z których korzystamy praktycznie przez cały dzień. Lubimy mieć je pod ręką, by na bieżąco sprawdzać informacje, odbierać telefony i wysyłać wiadomości. Praktycznie non stop jesteśmy w sieci. Także podczas jazdy samochodem lub rowerem, gdy potrzebujemy skorzystać z mapy lub widzieć kto dzwoni. W takich sytuacjach przydają się specjalne systemy montujące smartfony na odpowiedniej wysokości. Jaki uchwyt do telefonu sprawdzi się w Twoim pojeździe?

Klasyka gatunku

Standardowy uchwyt to taki, który montujesz w aucie na desce rozdzielczej, przedniej szybie lub za kierownicą. Przymocowujesz go za pomocą dołączonej przyssawki, a jego uniwersalność polega na tym, że pomieści prawie każdy model telefonu. Tego rodzaju urządzenia są też stosunkowo tanie i ogólnodostępne. Wariacją tego typu uchwytu jest taki, który możesz zamontować na kratce wentylacyjnej. Jego ramiona dopasowują się do wielkości smartfona, który aktualnie używasz. Jeśli zastanawiasz się, jaki uchwyt do telefonu zamontować w swoim aucie, wybierz to wygodne rozwiązanie. Pozwala ono także zmieniać miejsce odkładania urządzenia, gdyż nic nie jest przymocowane na stałe.

Magnetyczne cuda

Nowszym typem uchwytu są te magnetyczne, które zajmują znacznie mniej miejsca. Jedną część magnesu umieszczasz na swoim smartfonie, np. pod pokrowcem, a drugą część przyklejasz do deski rozdzielczej. Po wejściu do auto odkładasz telefon w to miejsce i gotowe. Podczas jazdy możesz łatwo sięgnąć po telefon, inaczej niż w przypadku klasycznych uchwytów, które mocno ściskają smartfon. Tutaj sięgniesz po niego jedną ręką. Niestety minusem jest to, że raz przyklejony stojak pozostanie na miejscu, dopóki go nie odkleisz. Ponieważ jednak zajmuje bardzo mało miejsca, łatwo jest wybrać takie optymalne i na stałe. Jeśli zastanawiasz się jaki uchwyt do telefonu wybrać, to ten z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Na rowery

Podróżowanie rowerem to także sposobność, by wygodnie korzystać z telefonu. Szczególnie gdy jesteś w lesie, przyda Ci się aktualna mapa, która nie pozwoli Ci się zgubić. Właśnie dlatego stworzono uchwyt do telefonu, które umożliwiają umieszczenie urządzenia na ramie lub kierownicy. Na rynku dostępne są wersje klasyczne oraz takie z przezroczystą folią, która dodatkowo chroni włożony do środka smartfon przed deszczem, piachem i błotem.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablon Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium