KrainaGSM
0

Smartfony zawładnęły światem. Telefon nie służy już tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-ów. Pełni o wiele więcej funkcji. Nawigacja, oglądanie filmów, dostęp do informacji, a nawet zarządzanie zespołem. Z tego powodu każdy użytkownik chce, żeby jego smartfon był w stałej gotowości. Telefony mają to do siebie, że się rozładowują. Zdarzają się sytuacje, w których trzeba szybko naładować telefon. Jest kilka sposobów, które przyspieszą cały proces.

Korzystaj z właściwej ładowarki

Wiele telefonów posiada obecnie funkcję tzw. szybkiego ładowania. Działa ona wtedy, kiedy ładujesz telefon dedykowaną mu ładowarką. Zdarza ci się ładować telefon ładowarką pożyczoną od kolegi z pracy? W domu masz urządzenie do szybkiego ładowania, a w samochodzie ładujesz telefon kablem ze stacji benzynowej? To duży błąd, który może nawet uszkodzić baterię. Jak szybko naładować telefon? Zainwestuj w dodatkową ładowarkę, od producenta twojego smartfona i miej ją zawsze przy sobie, drugą zostaw w domu.

Nie podłączaj go do laptopa

Pracujesz i jednocześnie, podłączasz telefon do laptopa, żeby naładować baterię? Myślisz, że jest to praktyczny sposób i rozwiązanie problemu, jak szybko naładować smartfona? Jesteś w błędzie. Ładowanie telefonu, przez sam kabel USB znacznie wydłuża czas.

Włącz tryb samolotowy

YouTube, Facebook, czy Instagram. Nikt nie wyobraża sobie godziny bez social mediów. Wiesz, że aplikacje, które działają w tle, dodatkowo wykorzystują energię, która mogłaby być spożytkowana na ładowanie telefonu. Zdarza się również, że podczas ładowania rozpoczyna się pobieranie aktualizacji, co również spowalnia cały proces. Jak szybko naładować telefon? Włącz tryb samolotowy. W ten sposób odetniesz dostęp do internetu i innych zbędnych funkcji, które niepotrzebnie pobierają energię.

Wyłącz telefon na czas ładowania

Masz mało czasu i zależy ci na tym, żeby błyskawicznie naładować telefon. Przez

kilka minut świat się nie zawali, jeżeli nie będziesz miał z nim łączności. Jak szybko naładować telefon? Wyłącz go i podłącz pod ładowarkę. Bez żadnego zużywania energii naładuje się błyskawicznie.

Regularnie ładuj powerbank

Zakupiłeś powerbank. Jesteś pewien, że możesz cieszyć się niezawodnym źródłem ładowania. Powerbank to doskonałe rozwiązanie problemu, jak szybko naładować telefon, ale pamiętaj o tym, żeby ładować też powerbank. To urządzenie, kiedy samo jest na granicy rozładowania, zamiast ładować telefon czerpie z niego energię.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablon Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium