KrainaGSM
0

Każdy właściciel telefonu stara się zabezpieczyć swoje urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Szczególnie że współczesne smartfony do najtańszych nie należą. Niestety, nawet najlepsze etui nie ochroni Twojego telefonu w stu procentach. Są jednak takie, którym warto zaufać bardziej. Do tej grupy należą etui pancerne, wyprodukowane przez producentów do ochrony wielu modeli smartfonów.

Obniżenie ryzyka zniszczenia

Pokrowiec na telefon powinien być pierwszym zakupem, jakiego dokonasz po otwarciu pudełka z nowym smartfonem. Obecnie na rynku nie brakuje wielu modeli, kolorowych, zabawnych i bardziej klasycznych. Te stylowe wykonane są z prawdziwej skóry i poza ochroną twojego sprzętu, pięknie się prezentują. Jednak żadne, nawet najlepiej wykonane etui nie ochroni Twojego telefonu komórkowego w każdej sytuacji. Nie zrobi tego także etui pancerne. Jednak to ostatnie znacznie lepiej chroni drogi sprzęt, dlatego wybierając idealny dla siebie model, warto sięgnąć po ten typ. Za każdym razem trzeba decydować się na model zgodny z marką posiadanego przez ciebie telefonu. Tylko wtedy etui będzie dobrze leżało, smartfon się z nie niego nie wysunie, a do środka nie dostanie się żaden kurz czy piach.

Etui pancerne nie takie straszne

Nazwa może sugerować, że to obudowa niezniszczalna i toporna. Nie jest to prawdą. Pancerne etui nie jest ani ciężkie, ani wielkie. Swobodnie zmieści się w Twojej kieszeni i damskiej torebce. Nazwa wskazuje jedynie na jego wytrzymałość, która jest większa, biorąc pod uwagę inne, miękkie wersje ochraniaczy na smartfony. Etui pancerne, według zapewnień producentów, skutecznie ochroni Twój telefon przed upadkiem z wysokości. Ponieważ wykonane jest z gumowo-polimerowego tworzywa i wykończone włóknem węglowym. Takie połączenie sprawia, że przy upadku zamortyzuje jego negatywne skutki. Przetestowano to zarówno na dywanie, jak i na betonowym chodniku.

Hartowane szkło

Każdy, kto choć raz przeżył pęknięcie ekranu, nie dopuści powtórnie do takiej sytuacji. Kupując nowy smartfon, warto od razu wyposażyć go w hartowane szkło. W razie upadku ochroni on najdelikatniejszą część smartfona. To też wspaniała blokada przed zarysowaniami, które zdarzają się nawet najbardziej ostrożnym użytkownikom telefonów. Obecnie takie szkło jest często sprzedawane z pancernym etui, po to, aby ochrona urządzenia była kompletna. Etui ochroni tyły obudowy, natomiast szkło zajmie się przodem. Tak zabezpieczony smartfon staje się praktycznie niezniszczalny.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Szybkie płatności online są obsługiwane w Tym sklepie.

Obsługiwane płatności kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Szablon Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium