Zamawiaj bez obaw.
Ochrona kupującego dostępna w kolejnych krokach
zamów w ciągu {time}
a przesyłkę wyślemy jeszcze dzisiaj!
Cena regularna:
towar niedostępny
Zapłać wygodnie blikiem 
Opis
Uchwyt samochodowy grawitacyjny Baseus Osculum to praktyczne i wygodne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą mieć telefon zawsze w zasięgu wzroku – bez odrywania rąk od kierownicy. Automatyczny mechanizm grawitacyjny, solidne materiały i stabilny montaż sprawiają, że uchwyt doskonale sprawdza się zarówno podczas krótkich przejazdów, jak i długich tras.
Zastosowany w uchwycie samochodowym na telefon Baseus mechanizm grawitacyjny działa intuicyjnie i bez użycia przycisków. Wystarczy włożyć telefon do uchwytu, a jego ciężar powoduje opuszczenie dolnego ramienia i automatyczne zaciśnięcie bocznych szczęk. Telefon jest stabilnie utrzymywany nawet podczas jazdy po nierównej nawierzchni, hamowania czy skrętów.
Uchwyt na telefon do auta Baseus Osculum można zamontować zarówno na szybie, jak i na desce rozdzielczej. Mocna przyssawka o średnicy 6 cm zapewnia pewne trzymanie i dobrą przyczepność do powierzchni. To uniwersalne rozwiązanie, które pozwala dopasować miejsce montażu do własnych preferencji i ergonomii wnętrza auta.
Połączenie aluminium i wytrzymałego tworzywa PC sprawia, że uchwyt samochodowy do telefonu Baseus jest trwały, odporny na zużycie i estetyczny. Stabilna konstrukcja zapobiega drganiom telefonu podczas jazdy, a nowoczesny, czarny design dobrze komponuje się z wnętrzem każdego samochodu.
Uchwyt grawitacyjny na telefon do samochodu Baseus oferuje możliwość obrotu o 360 stopni, co pozwala ustawić telefon zarówno w pionie, jak i w poziomie. To idealne rozwiązanie do korzystania z nawigacji GPS, odbierania połączeń czy obsługi aplikacji bez konieczności zdejmowania telefonu z uchwytu.
Uchwyt samochodowy Baseus jest kompatybilny z większością smartfonów dostępnych na rynku. Obsługuje urządzenia o szerokości od 6,3 do 8,5 cm i grubości do 1 cm, dzięki czemu pasuje do popularnych modeli telefonów z systemem Android i iOS – także tych w etui.
automatyczny mechanizm grawitacyjny – szybkie i wygodne wkładanie telefonu
stabilne trzymanie smartfona podczas jazdy
możliwość montażu na szybie lub desce rozdzielczej
obrót 360° dla idealnego ustawienia ekranu
solidna konstrukcja z aluminium i PC
uniwersalna kompatybilność z telefonami
Marka: Baseus
Model: Osculum
Materiał: aluminium + PC
Montaż: szyba lub deska rozdzielcza
Obrót: 360°
Kompatybilność: telefony o szerokości 6,3–8,5 cm, o grubości nie większej niż 1 cm
Wymiary: 18,5 × 11,6 × 9 cm
Średnica przyssawki: 6 cm
Kolor: czarny
Uchwyt na telefon do samochodu Baseus Osculum to proste rozwiązanie, które realnie poprawia komfort jazdy – stabilne mocowanie, szybka obsługa i wygodny dostęp do telefonu dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności