Darmowa dostawa już od 60 zł

Ładowarki

Większa część społeczeństwa nie wyobraża sobie już życia bez smartfona. Stały dostęp do Internetu, swobodny kontakt z rodziną i znajomymi, niezależnie od sytuacji, GPS i nieustająca muzyka – to tylko znikoma część możliwości, jakie współcześnie daje telefon, dlatego warto dbać o to, by stale był naładowany.

 

Ładowarki – stylowe i funkcjonalne

Gniazda USB dostępne są niemal wszędzie - w galerii handlowej, autobusie lub tramwaju. Warto zawsze mieć ze sobą odpowiednią ładowarkę, w tym wypadku sprawdzi się model z odpinanym kablem. Przy wyborze kabla warto wiedzieć, jakie gniazdo ładowania ma urządzenie, do którego chcemy dobrać kabel. Przy wyborze odpowiedniego kabla warto także zwrócić uwagę na jego jakość wykonania – średnica przewodu oraz jakość izolacji i końcówek.

Przede wszystkim warto być świadomym, jak ważny jest dobór odpowiedniego kabla USB do ładowarki i urządzenia.

  Chcesz być w kontakcie podczas długich podróży samochodem? Zdecyduj się na ładowarkę samochodową. Wysokiej jakości modele dodatkowo charakteryzują się oryginalnym i stylowym designem. Największą popularnością cieszy się uniwersalna ładowarka ze złączem USB, do której można podłączyć dowolną przejściówkę. Dobrym rozwiązaniem są ładowarki, które mają kilka wejść USB, dzięki tamu można ładować kilka urządzeń na raz np telefon, tablet, nawigację.

Każda ładowarka obsługuje nieco inne natężenie prądu i napięcie, co w efekcie skutkuje także dłuższym lub krótszym czasem ładowania urządzeń. Dużo zależy także od typu ładowarki – czy jest to ładowarka sieciowa, samochodowa czy też podłączasz sam kabel do złącza USB w laptopie. Kolejna zmienna to pojemność baterii w ładowanym urządzeniu. Zalety szybkiego ładowani: w krótkim czasie naładujesz swoje urządzenie, dostosowanie do urządzenia o dużej pojemności baterii.

Miłośnicy nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań także znajdą model odpowiadający swoim potrzebom – ładowarka indukcyjna to funkcjonalny i elegancki dodatek, który sprawdzi się również jako dekoracja biurka, jest również idealnym pomysłem na prezent dla każdego użytkownika smartfona. Ładowarka indukcyjna to rodzaj ładowarki, która do ładowania wykorzystuje zjawisko indukcji magnetycznej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium